Zeytinyağı İle Gelen Mucize Güzellik

Biz kadınlar için cilt bakımı güzel görünmekten daha önce gelir.

Hangi kadın istemez bebek gibi bir cilde sahip olmayı ipeksi bir yumuşaklık ışıl ışıl bir görüntü.Cildiniz için hem besleyici hem yumuşatıcı özelliği bulunan zeytinyağının bilmediğiniz faydaları.

İşte zeytinyağı ile gelen güzellik sırları

Güneş ışınlarının zararlı etkileri azaltmak için zeytinyağı kullanın cildinizi zeytinyağı ile nemlendirin.Zeytinyağı güneş ışınlarının cildinize olan olumsuz etkilerini azaltıyor ışınların cildinize vereceği tüm zararların önüne geçerek engel oluyor.Doğal nemlendirici özelliği bulunan zeytinyağı ile cildinizi çok kolay nemlendirirsiniz.

Cildiniz kuru ise daha iyi bir nemlendirici bulamazsınız.Güçlü ve en doğal nemlendirici özelliği vardır cildinizi besler içeriğindeki E vitamini sayesinde yaşlanmayı geciktirir kırışıkların azalmasını sağlar.Ayrıca saçlarınızın güzelliği için birebir etkilidir zeytinyağı.Saçlarınızı bir kaç haftada bir zeytinyağı ile nemlendirin bir süre bu şekilde bekletin daha sonra güzelce yıkayın saçlarınızın ipeksi görünümünü sizde hemen fark edeceksiniz.

Cildiniz tahriş oluyorsa mutlaka zeytinyağı ile nemlendirin cildinizin kuruyan kısımlarını zeytinyağı ile yağlayın cildinizin yağı emmesi için bir süre bekletin.Cildinizdeki döküntü ve tahrişler bu sayede yok olacaktır.Ayrıca cildinizde bulunan kızarıklıklara da çok iyi gelecektir.

Sivilce sorunu yaşıyorsanız sızma zeytinyağı ile sivilce problemlerinizi aşmanız mümkün olacaktır.

Zeytinyağını cildinize nasıl uygulayacaksınız?

Cildinizin daha iyi nemlenmesini sağlamak istiyorsanız zeytinyağını cildinize banyo sonrası uygulamanız doğru olur bu sayede cildiniz daha iyi nemlenecektir.

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.