Uzun Anlamlı Sevgililer Günü Mesajları

Uzun Anlamlı Sevgililer Günü Mesajları 2020

14 Şubat 2020 Cuma günü sevgililer günü elbette sevgililer için çok özel bir gün olan sevgililer günü için sevgiliye özel mesajlar.2020 Yılına özel uzun ve anlamlı birbirinden güzel sevgililer günü mesajlarını bulacağınız makalemizi çok beğeneceksiniz. Sevgililer gününüz kutlu olsun…

Sevgiliye sevgiyi göstermek için belirli bir gün olmasa da hayatınızı değiştiren gününüze güzellik hayatınıza anlam ve mana katan insanlar için bu özel günde anlamlı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.Birbirinden anlamlı sevgilinize olan duygularınızı dile getirecek birbirinden güzel mesajlar sevgilinize sevginizi anlatmak için sizlere ilham kaynağı olacaktır.

 

Anlamlı uzun sevgililer günü mesajları sizlerle;

Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri … Seni seviyorum ve seni asla bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle seni çok seviyorum..

Gözlerimi kapattığımda yüzünü hatırlıyor ve kokunu hayal edebiliyorum. Fakat şu an bana daha yakın olmanı istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Seni çok seviyorum karıcığım. Bugün hala böylesine aşık bir erkek olmamın sebebi sensin. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım! Seni ilk tanıdığım günden beri benim için özel oldun ve şimdi de karımsın. Seni çok seviyorum.

Hayatıma girmeden önce, hiçbir yönüm yok. Benim ışığım, güneşim, umudum ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum sevgilim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sadece sen benim dünyamı çok anlamlı kılıyorsun. Sensiz, yalnız ya da başka bir kadınla yaşadığımı düşünemiyorum, çünkü her zaman tek hayal ettiğim kişi sensin. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Beni senin gibi etkileyebilecek başka kimseyi tanımıyorum. Beni o kadar etkiledin ki, şu an sana deli gibi aşığım. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim. Seni seviyorum aşkım..

Sevgiyi göstermenin günü olmasa da, hayatınıza anlam katan erkekler/kadınlar için bu özel günü es geçmemeniz gerekir. Çünkü insanlar özel günlerde hatırlanmayı ve değer görmeyi bekler. Siz de aynı fikirdeyseniz, ilham alabileceğiniz aşk cümlelerini yukarıda sizin için listeledik. Umarız, hayatınızın aşkına duygularınızı ifade ederken size ilham olabiliriz.

Sana her baktığımda, hayatımın büyük bir parçası haline geldiğine hala inanamıyorum. Sana bakıyorum ve Rabbimin beni ne kadar çok sevdiğini anlıyorum, çünkü bana dünyadaki en güzel armağanı verdi. Seni çok seviyorum sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun biriciğim..

Sen benimsin ve ben seninim. Kalbim de hep böyle seninle olacak. Hayatımın geri kalanında senden asla ayrılmayacağıma söz veriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım..

Her sabah uyandığımda kendime, Böyle birini hak etmek için ne yaptım?diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun bir tanem…

Sen hayatımın anlamı sen beni mutlu eden yaşama sevincim bir tanem canım sevgilimsin seni çok seviyorum sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Sana olan aşkımı kelimelere sığdırmak çok zor olacak ama anlamlı ve duygulu bir şekilde sana aşkımı itiraf ediyorum hayatımın sonuna dek seni seveceğime söz veriyorum.Sevgililer günün kutlu olsun bebeğim.

Sen benim hayatıma doğan bir güneş gibisin gece ay ışığım gündüz güneşim sırılsıklam yağmur altında kalmış gibi sana aşığım seni çok seviyorum.Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

 

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.