Ücretsiz Maske Başvurusu Nasıl Yapılır?PTT Ücretsiz Maske Siparişi Nereden Yapılır?

PTT Ücretsiz Maske Nasıl Alınır Nasıl Sipariş Verilir?

Ülkemizde yaşanan Corona virüs salgını nedeniyle Sağlık bakanlığı tarafından alınan yeni bir karar ile her eve PTT yolu ile ücretsiz maske temin edilecek.Vatandaşların merakla beklediği haber nihayet açıklandı PTTAVM tarafından vatandaşlara ücretsiz maske dağıtılacak.

Her vatandaşa haftalık bir paket maske kotası koyuldu internet adresinden doldurulacak online forum ile birlikte vatandaşlar gerekli bilgileri doldurarak ücretsiz maske alımı gerçekleştirebilecekler.

Sağlık bakanlığı ve ulaştırma bakanlığı tarafından tüm vatandaşlara ücretsiz 5 adet maske gönderilecek. PTT tarafından verilecek olan ücretsiz maskeler yine aynı şekilde evlere ücretsiz olarak teslim edilecekler.

PTT  tarafından temin edilecek maske alımı için ilk olarak ePTT AVM adresine giriş yapılması gerekiyor.Daha sonra adres bilgileri ve gerekli olan bilgiler doğru girildikten sonra ücretsiz maskeler PTT kargo tarından yine tüm vatandaşlara ücretsiz olarak teslim edilecek.

Sistem düzenlemesi yapıldıktan sonra aşağıdaki adresten gerekli olan bilgiyi temin edebilir ücretsiz maske siparişinizi verebilirsiniz.

ÜCRETSİZ MASKE ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.