Ters Saatlerin Anlamları 2019

Ters Saat Anlamları

Saatlerin anlamları oldukça ilgi görüyor beğeniyle takip edilen saat anlamlarının birde ters denk gelen saat anlamları var.Ters saatlerin anlamları nedir saatlerin anlamı büyük oranda olumluydu fakat saatlerin tersinin anlamı pek olumlu gelmeyecektir sizlere.Bu nedenle sanırım kimse saatlerin ters anlamlarını yakalamak istemeyecektir.Bu nedenle ters saatlere denk geldiğinizde kesinlikle moralinizi yüksek tutun kendinizi telkin ederek ters saat anlamlarından etkilenmeyin sakın olumlu yanlarını görmeye çalışın.

Ters saat anlamları aşağıdaki gibi denk geliyor hep birlikte ters saat anlamlarını gözden geçirelim.

Malesef size biraz bu saat anlamları olumsuz gelecek fakat etkilenmeden olumlu tarafından bakmaya çalışın.

 • 01.10 saat anlamı:Çok üzücü  gelebilir fakat üzülme Seni hiç sevmiyor.Onun seni sevmesi için ettiğin mücadeleden vazgeçme sen ne kadar mücadele edersen et o seni hiç sevmiyor. Böyle gitmeye devam ederse seni hiç sevecek gibi görünmüyor.Bu nedenle belkide zamana bırakmalı hayatını başka şekilde geçirmeye çalışmalısın yani alışmalısın.
 • 02.20 saat anlamı: Senden hoşlanmıyor.Farkındasınız ters saat anlamları oldukça olumsuz devam ediyor.Senden hoşlandığını düşündüğün kişinin aslında senden hiç hoşlanmadığını düşünmek oldukça zor olsa gerek.Bu nedenle alışmaya çalışsan iyi olacak senden hoşlanmadığını kabul etmen gerekiyor.
 • 03.30 saat anlamı: Her şeyin çok güzel olacağını düşünerek başlayan beraberliğiniz sandığın gibi devam etmiyor olmalı.Seni sevdiği söylenemez başkaları ile birlikte olmayı bile düşünen birisi var karşında bu nedenle yeterince seni sevdiğini söylemek doğru olmaz.
 • 05.50 saat anlamı:Senden çok hemde çok hoşlanıyor. Apaçık olmayabilir sana seni sevdiğini söylemeyebilir fakat bu demek değildir ki seni sevmiyor aksine seni çok seviyor. Kim bilir belkide en kısa sürede cesaretini toplayarak sana seni sevdiğini söyleyecektir.
 • 10.01 saat anlamı:Çok güzel bir haber seninle evlenmek istiyor.Senin her zaman yanında olmanı istiyor ve seninle evlenmeye karar verecek seni çok sevdiğine seninle birlikte güzel bir aile olacağınıza inanıyor.Bu nedenle sana geleceği evlilik teklifine olumlu cevap verirsen harika olacak.
 • 12.21 saat anlamı:Yine çok üzücü bir anlam seni hiç sevmiyor.Sen onun seni çok sevdiğine inanırken asıl doğru olan onun seni hiç sevmediği gerçeğidir. Seni sevdiğine inanman bu konudaki inadın hayatındaki güzel şeyleri kaçırma na neden olacaktır.
 • 13.31 saat anlamı:Umursamıyor seni evet evet yanlış olmadın seni umursamıyor.Sen hep onun sana ihtiyacı olduğunu düşünebilirsin fakat tam tersi seni umursamıyor bile.Bu nedenle karşılıklı konuşmanızın faydası olacaktır.
 • 14.41 saat anlamı:Güzel bir gelecek planlıyor seninle hayatını seninle geçirmek bir ömür boyu senin yanında olmak istiyor.
 • 15.51 saat anlamı:Bu saat anlamı oldukça ilginç gelebilir sana eski sevgilinle barışacaksın.Neden diye merak ediyorsan ne sen onu unuta bildin ne de o seni unuttu.Yaptığınız küçük hatalar nedeniyle gereksiz yere birbirinizden uzaklaşmak zorunda kaldınız yapılan yanlışları fark ettiğiniz için barışabilirsiniz.
 • 20.02 anlamı:Harika bir haber seninle evlenecek.Benimle evlenir mi diye sen düşünürken o seninle evlenme hayalleri kuruyor.Olumsuz düşünceleri kafanızdan atın güzel şeyler düşünün olumsuz düşüncelerin sizi ve sevdiğiniz kişiyi üzmesine izin vermeyin.
 • 21.12 saat anlamı:Her zaman onun aklında sın. Sürekli seni düşünüyor aklı hep sende bu nedenle hayatında hatalar yapabilir.Eğer sende aklından onu çıkartamıyorsan bunu ona mutlaka söylemelisin bunu duymak onu mutlu edecek.Bunu bilmek onun sana karşı olan duygularını çok daha kuvvetlenmesini sağlayacaktır.
 • 23.32 saat anlamı:Sana deliler gibi aşık.Geçici bir sevgi gibi başlayan başlayan beraberliğiniz sana aşık olmasına neden oldu.Karşındaki kişinin senin için doğru kişi olduğunu düşünüyorsan sakın ihmal etme beraberliğinizi devam ettirmek için elinden geleni yap.

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.