Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2019

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2019

Çocukların seviyesini belirlemek için daha iyi koşullarda daha iyi okul şartlarında okumaları için özel okulların düzenlediği seviye tespit sınavları her yıl yapılıyor.Sizde çocuğunuzun sınav heyecanını yenmesi için başarısını ölçmek için özel okulların yapmış oluğu sınavlara katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin birçok yerinde düzenlenen özel okullar bursluluk sınavları yapılmadan bir kaç ay öncesinde belli oluyor.Hangi okullar hangi tarihlerde sınav düzenliyor öğrendiklerimizi tarihleri belli olanları yazımızda bulabilirsiniz.

__ABC OKULLARI BURSLULUK SINAV TARİHLERİ

ABC Koleji bursluluk sınav tarihleri beli oldu açıklanan tarihlerde yapılacak olan sınava 6,7,8,9,10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecekler.

ABC Okulları bursluluk sınavı 23 şubat 2019 tarihinde yapılacaktır.

Sınava son başvuru tarihi 21 Şubattır.

__Doğa koleji bursluluk sınav tarihleri 

2019 Yılında yapılacak olan Doğa koleji bursluluk sınav tarhileri belirlendi.

Sınav 12 ocak cumartesi, 13 ocak pazar günleri yapılacaktır.

Sınav 5,6,7,8,9,10 ve 11.sınıf öğrencilerine özel yapılacaktır.

__Final Okulları Bursluluk Sınav Tarihleri

Final Okulları bursluluk sınav tarihleri belli oldu buna göre 23 şubat cumartesi ve 25 Şubat Pazar günü sınav yapılacaktır.

Sınav saatleri 09.00 ile 14.00 olarak belirlenmiştir.

Final okullarının sınavları iki seansta tamamlanacak seans saat ve gününü kendinize kayıt yaptırırken seçebilirsiniz.Sınav 5.6.7.8.9.10 ve 11. sınıf öğrencilerine özel yapılacaktır.

__Bilfen Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

1.2.3.4.5.6.7. sınıf öğrencileri için seviye tespit etme sınavı yapmaktadır bu sınav 23 Şubat 2019 cumartesi günü olarak belirlenmiştir.

__Ankara Odtülüler eğitim kurumları bursluluk sınav tarihi

Bursluluk sınav tarihi 12 ocak cumartesi günü ile 13 Ocak pazar günü olarak belirlenmiştir.Okul sınav sonuçlarını velileri okula davet ederek açıklayacak.

__Kerem Aygün Koleji Bursluluk sınav tarihi

Ankara eryamanda bulunan okulun bursluluk sınav tarihleri belirlendi.Sınav 12 ocak cumartesi günü ile 13 ocak pazar günü yapılacaktır.

__Saygınlar koleji bursluluk sınav tarihleri

Yine Ankara eryamandan bulunan saygınlar kolejinin bursluluk sınav tarihleri belirlendi buna göre 8.9.10 ve 11. sınıf öğrencilerine özel düzenlenecek olan bursluluk sınavı 12 Ocak cumartesi 2019 tarihinde yapılacak

__TED Ankara koleji Bursluluk Sınav Tarihi;

Eryaman Koleji, 2019 2020 eğitim öğretim yılı için, bursluluk sınavı düzenliyor. Sınav 16 – 17 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenecek. Sınava 4, 5, 6 ve 7. Sınıf öğrencileri katılabilecekler.

Tüm bu özel okulların bursluluk sınavlarına katılmak için okulların sitelerindeki sınav kayıt bölümlerine girerek kaydınızı zaman geçirmeden yaptırabilirsiniz.Özel okulların bursluluk sınavları açıklandıkça yazımızın devamında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Tüm öğrencilere girecekleri sınavlarda başarılar diliyoruz.

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.