Morpa Kampüs Nedir, Nasıl kullanılır,Nasıl Üye Olunur?

Morpa Kampüs Nedir, Nasıl kullanılır,Nasıl Giriş Yapılır?

Oğlumun Morpa kampüse üye olması ve giriş yapmakta zorlanması ile bu konuyu açmaya karar verdik ikimiz.Şimdi sizlere nasıl Morpa kampüs kullanacağınızı kısaca anlatmak istiyoruz.

İlk olarak siteye Morpa Kampüs ana sayfasına giriyorsunuz sayfada bulunan üye ol veya üyelik yenile kısmına tıklayın.Öğrenci iseniz öğrenci bilgileriniz ile birlikte okuduğunuz okul şubeniz ve öğrenci numaranız ile birlikte üyeliğinizi yapabilirsiniz.Çok kolay gibi görünebilir üyelik formunu doldurmak fakat çocuklar için o kadar da kolay sayılmaz.Deneme yanılma yöntemiyle üye olan çocukları kutluyoruz Allah zihin açıklığı versin başarılar diliyoruz.

Belirli bir ücreti bulunuyor sitenin ödemeyi yapmadan önce ücretsiz deneme sınavından faydalanabilirsiniz.Siteyi gözden geçirip ne kadar faydası olup olmayacağını kontrol etmenizde yarar var.Sisteme ayrıca veliler ve öğrenciler de giriş yapabiliyorlar.Velilerin öğrencilerin durumlarını kontrol edebilecekleri bir site.

Öğrenciler için ayrı seçeneklerin bulunduğu Morpa Kampüs için kapıda ödeme kolaylığı vardır.Ayrıca kredi kartı ve havale seçenekleri de bulunuyor.Biz oğlumuz için faydalı olacağını düşündüğümüz için üyeliğimizi bugün gerçekleştirdik ümit ediyoruz ki etkisi olur.

Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra TC kimlik numaranız ile birlikte size verilen şifre ile giriş yapıyorsunuz dilediğiniz ders seçeneklerini seçip ders çalışmaya başlıyorsunuz.Morpa kampüs içinde tüm derslerin yer aldığı testler bulunuyor ayrıca konu anlatımları yer alıyor.

 

 

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.