Kumral Kadınlara Yakışan Kıyafet Renkleri

Sizde kumral bir ten rengine sahipseniz size yakışan en güzel renkler hangileri hangi renk tonları sizi daha hoş ve güzel gösterir kumral ten rengine giden kıyafet ve renkleri nelerdir?

Kumral kadınların renk seçimi nasıl olmalı?

Eğer saçlarınız sarı ise yada sarıya yakın tonlarda ise zıt renkler tercih etmelisiniz özellikle renk belirmek gerekirse kırmızı,mor,yeşil ve siyah renkleri tercih etmelisiniz.Bu bahsettiğimiz renklerde mont ve ceketler mutlaka dolabınızda bulunmalı.Hem şık hem masum bir görünüm istiyorsanız daha pastel renkleri tercih etmelisiniz.Örneğin bebe mavisi,açık yeşil şişe yeşili,pembenin pastel tonları şeker pembesi favorileriniz arasında olmalı.

Saç renginiz daha koyu ise koyu kahve gibi tarz ve şık görünmeniz için sadece kıyafet ve renkleri yeterli olmayacaktır.Kıyafet seçiminizi yaptıktan sonra saçınız ve makyajınızla bütün olarak tamamlamanız gerekiyor.Ayrıca şık takılar kullanmanız daha şık görünmeniz için faydalı olacaktır.Bordo tonları tercih edebilirsiniz yada gül kurusu bu renkler size çok yakışacaktır.

Açık tenle olan saçlarınızın zıt uyumunu ortaya çıkaracak renkler bu renkler kıyafetinize uygun olarak aynı renk tonları kolye ve küpeler takabilirsiniz.Buğday tenli iseniz size yakışan renkler krem,bebek mavisi,su yeşili ilk tercihleriniz arasında olmalı.

Yine yüzünüze ve vücut hatlarınıza uygun renkleri seçtikten sonra kıyafetlerinizi makyaj ile takılar ile farklılaştırabilir güzelliğinizi biraz daha öne çıkarabilirsiniz.Daha şık ve sade görünmek isteyen biriyseniz size uygun rengi seçtikten sonra yapmanız gereken şey saçınız ve makyajınızla birlikte bir bütün oluşturmak.

Kumral bayanlar için renk önerileri genellikle pastel tonlar daha mat renkler saç renginize uygun kıyafet seçmeye özen gösterin.Saçlarınızı ön plana çıkaracak renkler le çok daha şık olabilirsiniz.

 

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.