Kelebek Abiye modası

Kelebek Abiye modası

Günümüzde moda denince akan sular duruyor her nedense?  Son yıllarda bir kelebek furyasıdır almış başını gidiyor.Kelebek detaylarını her yerde görmek mümkün düğün ve nişan davetiyeleri üzerinde,buzdolabı süslerinde aklınıza gelecek her yerde kelebek desenleri hareketli kelebek figürleri görebilirsiniz.

Kelebekler tişörtlerde,elbiselerde sıkça karşımıza çıkıyor özellikle çocuk kıyafetlerindeki kelebek baskılar minik prenseslere hem çok yakışıyor hem çok beğeniliyor.Son günlerde hareketli kelebek modası ünlü moda tasarımcılarının ve birçok tesettür giyim firmalarının da ilgisini çekmiş görünüyor.

Ünlü bir çok abiye ve gelinlik firmalarının kataloglarında kelebek detaylı elbiseler, nişan kıyafeti ve prenseslere layık muhteşem gelinlikler göz kamaştırıyor.Durum böyle olunca genç kızların ilk tercihleri arasında yer alıyor kelebek detaylı abiye elbise ve gelinlikler.

Kelebek detayları her an her yerde karşımıza çıkmaya başladı.Özellikle hareketli lazer ile kesilen ve abiye elbiselere gelinlik,nişanlık ve abiye elbiselere monte edilen bu kelebek figürleri nişanlanacak ve evlenecek olan genç kızlar tarafından çok beğenildi.Yapılan araştırmalara ve moda evlerinde dikilen abiye ve nişanlık modellerine bakıldığında son yılların en trendi kelebek detaylı abiye ve gelinlikler olacak.

Lazer ile özel kesim yapılan kelebekler hazırlanan abiye üzerine etek kısmından başlanarak monte ediliyor.İsteğe bağlı olarak göğüs kısmına ve kollara da ekleniyor.

Etek ucundaki kelebek sıralaması size kalmış bir detay.Terzi veya gittiğiniz modacının tavsiyesi de çok önemli bu konuda tecrübe ile sabitlendiğini düşünerek modacının tavsiyelerini dinlemeniz sizin için yararlı olacaktır.

Nişanlanacak veya düğün hazırlıkları yapan genç kızlar lazer kesimli kelebek abiye ve gelinlik modelleri çok moda.Sizde kendinize özel bir gelinlik,nişanlık diktirmeyi düşünüyorsanız kelebek detaylı abiyeleri gözden geçirmeyi sakın unutmayın.

Uçuş uçuş kelebeklerin yer aldığı bir gelinlik içerisinde olmayı hangi genç kız istemez?

Kelebek Abiye modası resimler

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.