Kadınlar Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanırlar

Kadınlar Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanırlar

Kadın erkek her insanın görünüşü,tipi,ten rengi ve özellikle karakterleri çok farklıdır.İnsanlar görüntü bakımından birbirlerine benzeyebilirler fakat kişilik ve karakter yapısı olarak kesinlikle birbirlerinden farklıdırlar.

Erkeklerin bir çoğu duygusal ve hoşgörülü kadınlardan hoşlanırlar bazı erkekler inatçı kadınlardan hoşlanır,bazı erkekler esmer kadınlardan bazıları sarışın kadınlardan hoşlanırlar bu durum hep böyledir her insanın fikri seçimi farklıdır.Erkeklerin nelerden nasıl kadınlardan hoşlandıklarını anlamak çok zor değil işin zor tarafı kadınlar ne tip erkeklerden hoşlanırlar.

Erkek tiplerini şöyle sıralayabiliriz duygusal erkekler,romantik erkekler,akıllı erkekler,esmer yeşil gözlü erkekler,mavi gözlü erkekler maço erkekler bu liste bu şekilde uzayıp gider.

Kadınlar güçlü görünmeyi severler ve kedileri gibi güçlü erkeklerden hoşlanırlar.Her kadın güçlü olamaz elbette kendilerini koruyacak güçlü erkeklerden hoşlanırlar.Kadınlar romantik erkeklerden hoşlanırlar özel günleri unutmayan eşine sürprizler hazırlayan mükemmel erkeklerden hoşlanırlar.Sizce çok şey mi istiyor bu kadınlar 🙂 sakın öyle düşünmeyin elbette romantik bir erkek için bu o kadar zor bir şey olmasa gerek.

Komik erkeklerden hoşlanan kadınlar da vardır kendilerini güldüren şakacı her konuda espri yapmayı seven erkekler bir çok kadın için oldukça çekici gelebilir.Kadın erkek arkadaşının yanında eşinin yanında kendini güvende hissetmek ister bu nedenle güçlü karakteri sağlam erkelerden hoşlanırlar.

Erkekler için bir kadına kendini beğendirme çabaları boştur kadın o erkeği fark etmek isterse zaten fark edecektir. Yeter ki karşısındaki erkekte hoşlandığı bir kaç özellik olsun gerisi önemli değil.Lider özellikli erkekler kadınlar tarafından ilk tercih edilen erkek tipleri arasındadır.Özellikle toplum içerisinde sözü geçen ağır başlı konuştuğu her söz can kulağı ile dinlenen erkekler kadınlar için tercih listesinin içerisinde yer alır.

Eşine yardımcı olan kibar davranan her konuda ona destek olan erkekler kadınlar için en ideal erkeklerdir.Kadını küçümsemeden ona gerektiği şekilde davranan romantik olmayı bilen erkekler için sıkıntılı bir durum yok.

Kararsız erkeklerden hoşlanmayan kadınlar karar verirken kendilerine destek olan çabuk karar veren erkeklerden hoşlanırlar.En önemli erkekler kadınlar için çocukları seven çocuklarla iyi vakit geçiren erkeklerdir.Çocuklarla iyi vakit geçiren erkekler kadınların kalbini çalan erkeklerdir.Güzel yemek yapan erkekler sevdiğiniz kadın için güzel yemekler yaparak kendinizi ve onu mutlu edebilirsiniz.Kadınların hoşlandıkları erkek tipleri bu şekilde sıralanmaktadır. Sizlerde bir kadını etkilemek istiyorsanız yazımızda yer alan önerileri dikkate almanızı öneririz ayrıca sizin başka fikirleriniz varsa bize yazabilirsiniz yorumlarınızı bekliyoruz.

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.