Göz Altı Morlukları na Domates İle Nasıl Çözüm Bulunur?

Domates İle Göz Altı Morlukları na Kesin Çözüm

Bayanlar için oldukça can sıkıcı durumlardan biri olan göz altı morlukların dan doğal yollarla kurtulmanın birçok yolu bulunmaktadır.Bu yöntemlerden birisi de domatestir.Domates ile göz altı morlukların dan nasıl kurtulunur konuyla ilgili en önemli bilgileri sizler için derledik sayfamızda paylaşmak istedik.

Sizlerde göz altlarınızdaki morluklar dan şikayetçiyseniz bu doğal yöntemi mutlaka denemenizi öneririz.Cilt bakımı için evde kullanılan doğal yöntemler bir çok kişide oldukça işe yaramaktadır.Sizde sağlıklı olan bu yöntemleri deneyebilir cildinize zarar vermeden güzelliğinizi koruyabilirsiniz.

İşte mucize yöntemlerden birisi domates ile göz altı morlukları na çözüm.

Gözlerin altındaki morluklar artık rahatsız edici boyutlara gelmiş ise bu yöntemi denemenizin her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

Domates maskesini düzenli olarak göz altlarınıza uyguladığınız zaman farkı kısa süre içerisinde fark edeceksiniz.Bunun için size gerekli olan malzemeler her evde rahatlıkla bulunabilen malzemeler.

Domates maskesi hazırlamak için bir kaç tatlı kaşığı domates suyuna ihtiyacınız olacak bunun yanı sıra yine domates ölçüsü kadar limon suyu yeterli olacaktır.

Domates maskesi için ilk yapmanı gereken şey domatesleri ezerek suyunu çıkartmanız olmalıdır.Aynı miktarda limon suyunu da sıkarak birbirine karıştırın hazırladığınız domates suyu ve limon suyu karışımını bir pamuk yardımı ile göz altlarınıza sürün sürülen karışımı gözlerinizin altında 15 dakika kadar bekletin.Daha sonra göz altlarınızı bol su ile yıkayın suyun soğuk olmasına dikkat edin.Duruladığınız göz altlarınızı kurulayın bu işlemi düzenli olarak uyguladığınız taktirde oluşan morluklardan kurtulmanız mümkün olacaktır.

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.