Fahriye Evcen Neden Hastaneye Kaldırıldı?

Fahriye Evcen Neden Hastaneye Kaldırıldı?

Eşi Burak Özçivit ile birlikte gittikleri tatilde rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan genç ve güzel oyuncu Fahriye Evcen sevenlerini korkuttu. 7 Aylık hamile olan güzel oyuncunun dün gece rahatsızlanıp Hastaneye kaldırılması bir an akıllara hamilelikle ilgili bir sorun mu var acaba sorusunu getirdi.Gece rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan genç oyuncu geceyi kaldırıldığı hastanede geçirmek zorunda kaldı. Kartalkaya kayak merkezinde eşi Burak Özçivit ile birlikte tatil yapmaya giden oyuncu hastalanıp hastaneye kaldırıldı.

Genç oyuncular bundan iki yıl önce yani 2017 yılında Dünya evine  girmişlerdi.

Güzel oyuncunun hamileliğiyle ilgili bir sorun olmamasını diliyoruz oyuncu küçük bir gribal enfeksiyona yakalanmış bu nedenle 7 Şubat gecesini hastanede geçirmek zorunda kaldığı öğrenildi.Doğacak bebekleri için gün sayan güzel oyuncu ile yakışıklı eşi Burak Özçivit gözlerden uzak bir tatil yapmak için Kartalkaya’ya gitmişler.

Güzel oyuncunun sevenleri ve hayranları sosyal medya aracılığıyla güzel oyuncuya ve eşine dualar ederek kötü bir şey olmaması için iyi dileklerde bulundular.Peki güzel oyuncu Fahriye Evcen’in son durumu ne merak edenler için yapılan kısa açıklamayı makalemizin sonunda bulabilirsiniz.

7 Aylık hamile olan genç ve güzel oyuncu Fahriye Evcen geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı güzel oyuncunun tedavisi halen sürdüğü açıklandı.Bizlerde ümit ediyoruz ve dua ediyoruz güzel oyuncu en kısa zamanda iyileşir tedavisi iyi sonuçlarla biter.Allah genç çiftin bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.Fahriye Evcen ve eşi Burak Özçivit bir ömür boyu doğacak olan bebekleri ile birlikte sağlık, mutluluk içinde yaşasınlar.

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.