Evin Havasını Temiz Tutmanın Yolları

Evinizin Havasını Temiz Tutmanın Yolları

Evinizin havasını her daim temiz tutmak istiyorsanız mutlaka okumanız gereken bir yazı paylaşıyoruz sizlerle.Evin havasını temiz tutmak için sağlıklı bir hava dolaşımı olması için yapılması gereken öneriler ve temiz mis gibi bir ev kokusu istiyorsanız evinizde hazırlayabileceğiniz oldukça kolay ev yapımı oda kokusu önerilerimizi sakın kaçırmayın.

Elbette evinizin havasını değiştirmek için sık sık yaptığınız şey evinizi düzenli olarak havalandırmak fakat bu yeterli olmayacaktır.Mis gibi kokan bir ev hayal ediyorsanız işte size harika öneriler.

Düzenli olarak evinizi havalandırmayı ihmal etmeyin.Tüm odaların camlarını mutlaka açın odaların ve tüm evin iyice havalandığından emin olun özellikle kış aylarında evi havalandırmak çok önemlidir.Mutlaka çok uzun süre olmasa da evinizi düzenli olarak havalandırın.

Ayrıca evinizde güzel kokulu bitkiler yetiştirin bu hoş kokulu bitkiler evinizin havasına farklılık katacaktır.Mutfak temizliğine özen gösterin düzenli olarak mutfağınızı havalandırmayı ihmal etmeyin.

Evinizde sigara içmeyin ve içilmesine müsaade etmeyin.Özellikle kapalı alanlarda ev içerisinde sigara içilmesi sonucunda evden gitmeyen kötü kokular kalıcı olarak hissedilmektedir.

Banyonuzu sık sık havalandırın ve hoş kokulu sabunlar koyun girdiğinizde mis gibi sabun kokusu ile karşılaşacaksınız.

Evdeki kötü kokuları gidermek için ilginç bir önerimiz daha olacak sizlere özellikle bunu mutfağınızda deneyebilirsiniz.Bir adet kuru soğanı soyun mutfakta görünmeyen bir yere bırakın bir dolap üzeri olabilir mutfaktaki istenmeyen kokuları gidermek için etkili bir yöntem olacaktır.

 

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.