En Güzel Yeni Yıl Mesajları Kısa 2020

Yeni Yıl Mesajları Kısa 2020

Aradığınız en güzel yeni yıl mesajlarını makalemizde bulabilirsiniz.Sevdiklerinizin yeni yıllarını sayfamızdaki kısa yeni yıl mesajları ile kutlayabilir sağlıklı,mutlu sevgi dolu bir yıl geçirmelerini dileyebilirsiniz.

Arkadaşa,Sevgiliye aranan en güzel kısa yeni yıl mesajları.

Yeni gelen yıl senin yılın olacak ben buna canı gönülden inanıyorum.Yeni yıl öncelikle sana sağlık,mutluluk ve huzur getirsin başarılar her daim seninle olsun.

Yaşam olan yerde huzur vardır umut olan yerde yaşam vardır.Önümüzdeki yeni yıl sana umut,sevgi ve başarı getirsin.

2020 Yılında yüzünde gülücük eksik olmasın,gönlün sevgiyle dolsun,Mutluluğun bir ömür boyu sürsün yeni yıl sana ve sevdiklerine huzur getirsin.

Yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum,İyi ki varsın seninle birlikte bir ömür boyu mutlu olalım Aşkım..Mutlu Yıllar

Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla… İyi ki varsın!

Yeni yılınızı kutu olsun 2020 yılı sağlıklı, mutlu ve başarılı geçsin sizlere ve ailenize bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Gökkuşağı gibi rengarenk, güneş gibi parlak ve güller gibi mis kokulu mutlu bir yeni yıl dileğiyle…

Yeni yıl, hayat yolculuğunda sana; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Aşkın büyülü ve beni tamamlıyor. Beni yeni yılda da sevmeye devam et. Yeni yılın kutlu olsun!

Her yeni gün geleceğini oluştursun her günün bir önceki gününden güzel olsun.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle.Yeni yıl tüm insanlığa mutluluk getirsin.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Dün rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni yılın kutlu olsun.

Sevgi,sağlık,huzur,mutluluk ve barış tüm bu güzel dilekleri sizin için diliyorum Mutlu yıllar…

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar…

Aşk öyle güzel bir duygu ki seversin,sevilirsin sevildiğini bilmek ve sevmek kadar güzel ne olabilir bu dünyada sevdiğinizle birlikte mutlu bir yıl geçirmenizi dilerim…

Koskoca bir yıl daha bitti, keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Yeni yıl sana ve tüm ailene mutluluk getirsin,huzur getirsin sevgi ve barış getirsin mutlu yıllar.

Hoşgeldin 2020 bize sağlık ve huzur getir barış ve mutluluk getir giden günleri aratma sevdiklerimizi bizden ayırma hayırlı bir yıl olursun inşallah…

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.