Doğduğunuz Aya Göre Kişilik Özellikleriniz

Doğduğunuz Aya Göre Kişilik Özellikleriniz Neler?

Kişilik özelliklerinizi bir çoğunuz biliyor olmalısınız insanların doğdukları aylara göre kişilik özelliklerinin olduğunu duymuş olabilirsiniz konuyla ilgili tüm merak ettikleriniz makalemizde yer alacak.Özellikle doğduğunuz aya göre kişilik özellikleriniz neler? Aylara göre kişilik özellikleri nelerdir?Kişilerin doğdukları aylara göre kişilik özellikleri hakkında harika bilgiler;

Ocak ayında doğanlar;

Ocak ayında doğanların kişilik özellikle şöyle sıralanabilir.Öncelikle çok ciddi insanlardır ayrıca hırslı ve öğrenmeyi seven özellikleri vardır bunun yanı sıra öğretmeyi de seven kişilik özelliklerine sahiplerdir.Eleştirmeyi severler,akıllı ve planlı insanlardır.Dikkat düzeyleri oldukça yüksektir,fazla çalışır,duyarlı insanlardır.Ocak ayında doğanların kişilik özeliklerinden en güzeli çocukları çok sevmeleridir.Biraz kıskanç fakat oldukça fazla evcimen insanlardır.

Şubat ayında doğanlar;

Değişken insanlardır somut şeylere çok fazla önem verirler biraz ağırkanlı biraz utangaç ve sessiz kişilik özellikleirne sahiplerdir.Özgürlüğü severler dürüst olmaktan asla vazgeçmezler.Netlikten hoşlanırlar saldırgan özellikleri bazen ortaya çıkabilir.Hayal kurmayı severler hayallerinin peşinden koşmaktan asla yorulmazlar.Kendilerine pek fazla güvenemezler,batıl inançlara karşı oldukça eğilimli ve hassas kişilik özelliklerine sahiplerdir.

Mart ayında doğanlar;

Fazlasıyla çekicidirler bazı durumlarda oldukça tutucu ve utangaç tavırlar takınabilirler.Ayrıca esrarengiz kişilik özelliklerine sahiplerdir.Kolay kolay sinirlenmezler mart ayında doğan insanlar hem sempatik hem çok sevecen kişilik özellikleri olan mart doğumlu insanlar oldukça rahatına düşkün insanlardır.

Nisan ayında doğanlar:

Fazla enerji dolu insanlardır ayrıca aktif ve çok çabuk karar verebilme yeteneğine sahiplerdir.İnsanları teselli etmeyi çok severler. Dostlarına sadıktırlar sorunları olduğu zaman onlarla yakından ilgilenirler.Fazla cesur sevgisini belli eden ilgi ve alaka göstermekten çekinmeyen hafızaları güçlü insanlardır.

Mayıs ayında doğanlar:

Sert yapılı fakat ilgi çekici insanlardır hayalperest ve hayal kurmayı severler dış güzelliğe fazla önem verirler.Anlayışlıdırlar sistematik çalışmayı severler edebiyata ve sanata yatkın kişilik özelliklerine sahiplerdir.

Haziran ayında doğanlar:

Çok nazik ve tatlı dilli kişilikte insanlardır.Aynı zamanda birden fazla şeyi düşünür ve uygulamaya geçerler.Oldukça hassas bir yapıya sahiplerdir.Kolay incinir ve özellikle grip olmaya yatkın bünyeleri vardır.Ayrıca unutmayalım çok inatçı kişilerdir kararsızlıklarını da atlamamak gerekir.

Temmuz ayında doğanlar:

Çok iyi sırdaş olurlar bazen temmuz doğumlu kişileri anlamak zor olabilir oldukça ve fazlasıyla duyarlı kişilerdir.Karşılarındaki insanın düşüncelerine fazlasıyla önem verirler.Asla kin tutmaz sempatik görünümlü yalnızlığı seven insanlardır.Çok kolay öğrenirler fakat çok zor ikna olurlar ayrıca ağır işleri yapmayı severler.

Ağustos ayında doğanlar:

Şakalaşmayı severler, duyarlı ve ilgilidirler. Korkusuzdurlar ve liderlik özellikleri vardır. İlgi odağı olmayı çok severler. Romantiktirler.

Ruhbilimle ilgilenir, kolay provoke edilirler. Dikkatli ve tedbirlidirler, bağımsızlıklarına düşkündürler. Yol göstermeyi severler.

Eylül ayında doğanlar:

Fazlasıyla detaycı kişilerdir fakat çok sadık ve güvenilir olduklarını belirtmek gerekir.Detaylarla çok ilgilenirler sorumluluk sahibidirler sorumluluk almayı severler.Spor yağmaktan ve seyahat etmekten hoşlanırlar.Seçici insanlardır özellikle ilişkilerinde çok seçici davranırlar birçok hislerini kendilerine saklamayı bilirler.

Ekim ayında doğanlar:

Sohbet etmekten çok hoşlanırlar hemen hemen herkesle sohbet edebilirler.Yalandan asla hoşlanmaz yalancı insanlardan anında uzaklaşırlar.İlgi odağı olmaktan hoşlanırlar çok çabuk kırılır fakat çok çabuk toparlanmasını bilirler.Duygusallıkları ön plandadır fakat güvenilir insanlardır.

Kasım ayında doğanlar:

Fazlasıyla eğlenceli ve çalışkan kişilik özelliklerine sahip insanlardır kasım ayında doğanlar.Kontrollü olmayı severler ayrıca kontrolü ele almaktan hoşlanırlar.Yardımlaşmayı severler ail davranma özellikleri yüksektir.Hataları çok çabuk affedemezler.Liderlik özellikleri vardır karşısındaki herkesi oldukları gibi kabul etmesini bilirler.

Aralık ayında doğanlar;

Cömert ve aşırı sadık kişilerdir. Dostlarını asla yarı yolda bırakmazlar kendilerinden çok daha fazla düşünürler diyebiliriz.Birlikte vakit geçirilmesi en eğlenceli kişilerdir ayrıca kızgınlıkları kısa süre hiç uzatmazlar.Sevildiklerini hissetmekten hoşlanırlar.

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.