Cuma Mesajları Kısa Güzel Anlamlı Resimli Farklı Cuma Günü Mesajları

Cuma Günü Mesajları Kısa Güzel Anlamlı Resimli Farklı Cuma Mesajları 2021

2021 Yılının en güzel ve en anlamlı cuma günü mesajlarını sizler için derledik makalemizde bir araya getirdik.Sizlerde sevdiklerinizin mübarek cuma gününü kısa,anlamlı ve resimli mesajlarla kutlamak istiyorsanız makalemizde ki mesajları kullanabilirsiniz.

2021 Yılının En Yeni En Güzel Cuma Günü Mesajları;

 

Allah’ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilahım Sensin. Senden başka ilah yoktur. Hayırlı cumalar

Ya Rabbi; sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme… Hayırlı cumalar…

Allah’ım! Bana kendi sevgisini ve senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım… Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat… Hayırlı Cumalar…

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…Allahım, Hazreti Muhammed ve Âline her vakit, her an ve her durumda, diğer tüm rahmet ettiğin kullarınki kadar, hatta Senden başkasının bilemeyeceği sayıda kat kat salat eyIe! Hiç şüphesiz Sen dilediğini yapansın. Cuma’mız mübarek olsun.

Allahım, Seni umuyor ve Sana dua ediyorum. Beni hayırlı umutlarıma kavuştur. Günahlarımı bağışla. Senin her şeye gücün yeter.. (amin) Hayırlı Nurlu Cumalar.

Af dilemekten çekinmeyin, Hiç bir günah ALLAH’ın Rahmetinden büyük değildir. Hayırlı Cumalar.

Cuma günü, kuşlar, vahşi hayvanlar birbirine, Selam size, bugün Cumadır derler. (Deylemi) Cuma diğer Cumaya kadar ve fazladan üç gün içinde işlenen günahlara kefaret olur. Çünkü iyi bir amel işleyene on kat sevap verilir.

Cuma günü sabah namazından önce, “Estağfirullahelazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh” okuyanın, deniz köpüğü kadar da olsa, bütün günahları affolur.

Büyük günahlardan kaçınıldığı sürece, beş vakit namaz ile iki cuma ve iki ramazan, aralarında geçen günahlara keffaret olur.

Mübarek Cuma günü “La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel erdi ya zel celali vel ikram” duası edilir ve eden kişi Allah’tan isterse, duanız mutlaka karşılık bulacaktır.

Hayırlı Cumalar dileriz…

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.