Cuma Günü Kısa Mesajları Anlamlı Resimli Dualı Cuma Mesajları

Cuma Günü Kısa ve Anlamlı Mesajlar,2020 Cuma Gününe Özel Resimli Kısa Mesajlar

Cuma gününe özel hazırlanmış kısa resimli mesajları bulacağınız makalemizde sevdiklerinizle paylaşacağınız birbirinden güzel ve anlamlı aynı zamanda yepyeni kısa cuma günü mesajları bulabilirsiniz.Evlerimizden çıkamadığımız şu son günlerde sevdiklerimizin,büyüklerimizin dost ve arkadaşlarımızın Mübarek cuma günlerini kutlamak için hazırladığımızın en güzel cuma mesajları sizlerle.Selam ve dua ile Hayırlı Cumalar Dileriz.

Kısa,Anlamlı,Resimli ve dualı cuma günü mesajları;

Allah’ım Yaptığımız tüm işlerde bizleri başarılı eyle. Bizleri kötü yollara saptırma kötü yollardan bizleri geri çevir.Bizleri darda ve muhtaç koyma taşıyamayacağımız yükleri bizlere yükleme Amin.

Bereketin bol olduğu yapılan ibadetlerin kabul gördüğü hayırlı nurlu cumalar olsun inşallah.Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar Yüce Allah’tan bir dua Sevgili Peygamberimizden bir armağan gibi sevabınız olsun.

Güneşin öyle bir geceye doğması dileğiyle Hayırlı cumalar Cumanız mübarek olsun.

Bu Mübarek cuma günü yaptığınız tüm iyilikler karşılık bulsun inşallah.Yapacağınız tüm ibadetler edeceğiniz tüm dualar kabul olsun Cuma gününüz hayırlı olsun inşallah.

Yaptığınız dualarda inancınızda samimiyet ve kalpten iman etmek varsa.Bütün dertler samimi olup giymeye niyet ederler.Hayırlı nurlu cumalar.

Cuma gününün feyzi ve bereketi üzerinize olsun sevdikleriniz hep sizlerle olsun Allah kimseyi açlıkla ve susuzlukla terbiye etmesin.Hayırlı Cumalar.

Allah’ım! İmanlı bir ömür, bereketli kazanç, sağlıklı bir beden, Salih bir eş, hayırlı evlat, güzel ahlak, iyi komşu nasip et. Hayırlı Cumalar.

İmkanların bittiği yerde iman vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Cumanız Mübarek Olsun.

Ey Yüce Allah’ım Ey merhametlilerin en merhametlisi şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından, Bir damla da olsa nasiplenmeyi bizlere nasip eyle Ayrıca nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizleri Hayırlı Cumalar.

Hayatın şereflisini, rızkın bereketli olanını vücudun sıhhatli olanını, ahlakın faziletlisini, evladın edepli olanını, nasip eyle ya Allah’ım. Hayırlı Cumalar

Mübarek cuma gününde evlerinizde yaptığınız tüm duaların kabul olması dileğiyle Hayırlı Cumalar dileriz.

Sevdikleriniz için uzakta olan anne babanız,dost ve akrabalarınız için hazırladığımız kısa ve resimli cuma gününe özel mesajlarımızı umuyoruz ki beğeneceksiniz. Hepinize hayırlı cumalar dileriz sevgiyle sağlıcakla kalın…

 

 

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.