Çocukları Tehlikelerden Korumak İçin Okunacak Dua

Çocukları görünür görünmez her türlü belalardan,tehlikelerden, musibetlerden kötü insanlardan korumak için okunması tavsiye edilen bir dua paylaşmak istiyorum sizlerle özellikle sevgili anneler mutlaka bu duayı ezberleyin ve evlatlarınızı evden çıkartırken Allah’ın gücüne kudretine güvenerek ve duanızın kabul olacağına inanarak yavrularınız için okuyun.

Özellikle anne ve babalar olarak yavrularımızı her türlü kötülüklerden korumak için elimizden geleni yapmaya çalışırız.En güzel koruma yöntemi duadır diye düşündüğüm için sizlerle çocukları korumak için okunması tavsiye edilen bir dua.

Rabbimize emanet yavrularımız Allah kimsenin yavrusunun ayağına taş deyirmesin tüm çocukları kötülüklerdne kötü insanlardan kötü olan her şeyden korusun inşallah.Allah’ın kudretine inanarak edilen her dua onun yüce katında kıymetlidir.Gönülden edilen her dua değerli ve makbul dualar arasında yerini alır.

Çocukları Tehlikelerden Koruyan Dua;

  • Eüzü bi kelimatillahi tammeti min külli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh

Peygamber Efendimiz Torunlarına bu duayı okurdu;

Peygamber Efendimiz torunlarına bu duayı okuyarak sizi bütün şeytanların,zehirli mahlukatın ve nazarı isabet eden bütün gözlerin şerrinden Cenabı Ecelli Ala’nın noksansız kelimelerine ismi azamanına sığındırırım” buyurdu.

 

 

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.