Burak Özçivit Diriliş Dizisinin Osman Beyi Oldu

Burak Özçivit Diriliş Dizisinin Osman Beyi Oldu

Genç oyuncu Güzel sanatlar fakültesinden mezun olduktan sonra katıldığı Best Model Of Turkey gelecek vadeden yarışmacı olarak seçilmiştir.Bir dönem mankenlik yapan Burak Özçivit son yıllarda oynadığı dizilerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran bir oyuncu.

Genç oyuncu Burak Özçivit güzel oyuncu Fahriye Evcen ile evli.Oynadığı dizilerde genelikle başrol kapan oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunda oynayacak.Şimdilerde oyuncu Burak Özçivit bir giyim markasının reklamlarında oynuyor.

TRT 1 Ekranlarında geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kıran dizi Diriliş Ertuğrul’un oyuncu kadrosuna Burak Özçivit dahil oldu.Oyuncu çıkan haberler sonrasında Diriliş Ertuğrul dizisine katılacağı gün beklenen oyuncu nihayet dizide yer almak için anlaşma sağlandığını açıkladı.

Ünlü oyuncunun hayranlarının merakla beklediği haber nihayet açıklandı Osman bey rolünün hakkını vereceği düşünülüyor.Genç oyuncunun Diriliş dizisinin yapım şirketiyle anlaşmaya vardığı dizinin yeni bölümlerinde Burak Özçivit’i Ertuğrul’un oğlu Osman olarak izleyeceğiz.Ertuğrul Gazi’nin ölümünden sonra dizinin yeni bölümlerinde Burak Özçivit Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman olarak izleyeceğiz.

Burak Özçivit’in diziye geçmesiyle birlikte Osman Gazi rolü hayat bulacak.Osman Gazinin diziye girmesiyle birlikte Ertuğrul Gazi rolünde oynayan usta oyuncu Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacak.Tarihe göre Ertuğrul hastalanacak ve hayatını kaybedecek ve dizidne ayrılmış olacak.

Ertuğrul dizisi bittikten sonra Osman Gazinin hayatını anlatan yepyeni bir diziyle ekran karşısında olacak.Genç ve başarılı oyuncunun Diriliş dizisinde oynaması izleyiciyi heyecanlandırmağa yetti.Dizinin müdavimleri bir an önce başlamasını bekliyorlar.Dizinin geçen sezon olduğu gibi yine çarşamba günleri yayınlanması bekleniyor.

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.