Buğday Tenlilere Hangi Saç Rengi Yakışır?

Buğday Tenli Kadınlara Hangi Saç Rengi Yakışır?

Buğday tenli kadınlar saç rengi konusunda esmer ve sarışın kadınlara göre oldukça şanslılar dır.Neredeyse her renk saç yakışır buğday tenli kadınlara.Buğday tenlilere yakışan saç renkleri ve tonlarını makalemizde bulabilirsiniz.Yeni saç renginizle yaza merhaba demeye hazır olun.

Saç renginize karar vermeden önce bir ön araştırma yapmanız doğru karar vermeniz için faydalı olacaktır.Bu konuda güvendiğiniz bir arkadaş veya kuaför yardımı alabilirsiniz.Saç boyatırken dikkat etmeniz gereken bir başka konu kullanılan malzemelerin kalitesidir.Kuaförünüz’den konuyla ilgili bilgi aldıktan sonra gönül rahatlığı ile saçlarınızı boyatabilir saçlarınızı tereddüt etmeden kuaförünüze teslim edebilirsiniz.

Buğday tenli kadınlara kızıl renk tonları da çok yakışır.Özellikle canlı kızıl tonları ve parlak kızıl tonlarını herkes cesaret edemezken buğday tenliler rahatlıkla tercih edebilirler.Saçları kızıla boyatmak cesaret ister buğday tenli kadınlar bu konuda rahat olmalıdırlar kızıl saç renklerinin her tonu ten renklerine uygundur.

Buğday tenli kadınlar saçlarını sarıya boyatabilir bu konuda gönül rahatlığı ile karar verebilirler.Yalnız dikkat edilmesi gereken sarı rengin tonlarıdır.Kirli sarı ile bebek sarısı tonlarını tercih etmek çok daha iyi sonuç verecektir.
Sarı saçlardan hoşlanmayan buğday tenliler saçlarını koyu rengin en güzel tonu olan mavi siyah renk muhteşem olacaktır.

Sarının her tonu buğday tenli kadınlara yakışı açık sarı,koyu sarı yukarıda bahsettiğimiz gibi platin sarı yüzünüze gidecek en güzel sarı tonları arasında yer almaktadır.

Buğday tenli kadınlara en çok yakışan saç rengi kahverengi saç renkleridir.Kahverenginin her tonunu rahatlıkla kullanabilirler.Özellikle çikolata kahve,sütlü kahve buğday tenli kadınlara çok yakışmaktadır.Kahverengi saç renkleri  ile fotoğrafta gördüğünüz gibi canlı ve göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olmak mümkün olacaktır.

Buğday tenlilere en çok yakışan saç renkleri arasında koyu saç renkleri yer almaktadır.Teninizin güzelliğini yüzünüzün canlılığını ortaya çıkartmak istiyorsanız saçlarınızı dilediğiniz gibi koyu renklere boyayabilirsiniz.

Yüzünüze gidecek en güzel tonu yakalamak için bir önceki saç renginizi mutlaka aklınızda tutun.Daha sonra saçlarınızı yeniden boyatmak istediğiniz de fikir sahibi olabilir çok daha kolay karar verebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.