Anneler Günü’nün Sembol Annesi Kim Oldu?

Anneler Günü’nün Sembol Annesi Fahriye Evcen

Güzel oyuncu Fahriye Evcen Anneler günü’ün sembol annesi olarak açıklandı.Çiçeği burnunda daha çok yeni anne olan genç ve güzel oyuncu Anneler günü’nün ilk hediyesini almış oldu.

Yapılan anket sonucunda 2019 yılının sembol annesi olarak binlerce kişiyi arkasında bırakan isim birinciliği alan ikiz bebekleriyle güzel oyuncu Doğa Rutkay oldu.Anket binlerce kişi tarafından oylandı yapılan anket sonucunda oyların neredeyse % 57 sini Doğa Rutkay aldı ve yılın sembol annesi olarak birinci seçildi.

Yapılan anketin sonucunda ikinciliği genç ve güzel oyuncu Fahriye Evcen aldı.Yeni anne olmanın sevincini sessiz sakin kendi halinde yaşayan Fahriye Evcen birincilik ile ilk anneler günü hediyesini aldı.

Burak Özviçit ile evli olan Fahriye Evcen bebeğini göz önünden büyütmektense medyadan saklayarak anneliğin tadına varıyor.

Yaklaşık dört bin dört yüz katılımcının gerçekleştirdiği anket sonucu Fahriye Evcen % 35 oy alarak ikinciliği aldı.

Anket sonucu ünlü annelerden olan Gizem Hatipoğlu ile Azra Akın üçüncü oldu.Sonuncu olarak yine genç ve güzel oyunculardan biri olan Şükran Ovalı seçildi. Web Hayat ekibi olarak tüm ünlü anneleri tebrik ediyoruz ve bütün Annelerin Anneler günü kutluyoruz.

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.