Anneler Günü Mesajları ve Sözleri

Anneler Günü Mesajları ve Sözleri

2019 Yılı anneler günü yine 12 Mayıs tarihine denk geliyor.Her yılın mayıs ayının ikinci pazar günü anneler günü olarak kutlanmakta bu yıl yine Mayıs ayının ikinci pazarı 12 mayıs günü kutlanacak.

Anneler için birbirinden güzel sözler,şiirler anlamlı sözler aranıyor bu nedenle makalemizde size anneler gününe özel mesajlar ve güzel sözlerin yer alacak.

12 Mayıs Anneler günü Dünyada ve Ülkemizde kutlanıyor.Büyük,küçük herkes için çok özel bir gün Mayıs ayının 12 si sevgili annelerine hediye almanın yanı sıra güzel sözler ve güzel mesajlar iletmek isteyenler makalemizde aradığınız güzel sözleri bulabilirsiniz.

Anneler Günü kutlu olsun mesajları

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Annemin sevgisi karşılık beklemeden sadece sevmeyi bilen bir sevgi.Annem seni çok seviyorum ellerinden öpüyorum.

Hayatta sen olmasaydın bende olmazdım elbette.Sen iyi ki benim annem oldun bu nedenle Allah’a ne kadar şükretsem az olur.Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Dilimdeki en güzel kelime Anne kelimesi meğer.Annem senden uzak kalınca anladım senin sevgin her kese eşit

Hayatım boyunca en çok sana ihtiyaç duyacağım anne.Her zaman benimle ol yanımda ol beni asla yalnız ve sensiz bırakma bu dünya’da.

Düşündüm de hayatta en çok sana ihtiyacım var anne. Hep yanımda olduğun için teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

En büyük özlem sanadır annem. Keşke hep yanımda kalsaydın. Anneler günün kutlu olsun. En güzel anılar canlanır hafızamda ilk günkü gibi taze ve güzel. İyikiler bitmez sana. Annem bugün senin günün iyi ki varsın.

Hayatın bize sunduğu en güzel hediye ‘anne‘ değil midir? Onlar bizim dünyadaki koruyucu meleklerimizdir. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. Anneler gününüz kutlu olsun.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM Ellerinden öperim.

Anne olunca anladım annelik ne demek.Yavrum üşüyor mu?karnı acıktı mı?Gece korktu mu?Yavruma bir şey gelmesin bana gelsin çocuğumun ayağına taş deymesin diye yalvardım gece gündüz Anne olunca anladım annemin kıymetini Annem anneler günün kutlu olsun.

Anne demek ne demek biliyormusunuz Anne geceleri üzerinin hiç bir zaman açık kalmayacağı sırtının hayat boyu yere gelmeyeceği demektir.Çünkü anne üşütmez her zaman ısıtır. Canım annem ve tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

Ömrüm boyunca şükrettim Allah’ın bana annem gibi bir anne verdiği için.Annem anneler günün olsun.

Anne hem baba hem yakın bir arkadaş yeri geldi abla oldun ne ihtiyacım varsa ilk sen bildin ilk sen imdadıma koştun.Canım annem iyi ki varsın anneler günün kutlu olsun.

Cennet kokulu, baş tacı annemin ve tüm annelerin anneler gününü kalpten kutluyorum tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

Annemin tüm güzel dilekleri benim içindir gözlerini kapatır her yıldız kaydığında bana güzel dileklerde bulunur.Seni seviyorum ellerinden öpüyorum anneciğim.

 

 

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.