Ankara’da Yarın Okullar Tatil mi? 7 Ocak 2020

 7 Ocak 2020 Ankara’da Yarın Okullar Tatil mi?

Ankara’da 6 ocak Pazartesi günü başlayan kar yağışı hızla devam ediyor.Kar yağışının devam etmesiyle birlikte özellikle öğrencilerin akıllarına takılan soru cevap bekliyor yarın Ankara’da kar tatili olacak mı sorusu.

Ankara’da yoğun kar yağışı nedeniyle yarın okullar tatil olacak mı? Ankara valiliği konuyla ilgili bir açıklama yaptı mı? Yarın Ankara’da kar yağışı devam edecek mi konuyla ilgili merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını makalemizde bulabilirsiniz. Ankara güne soğuk ve karlı havayla uyandı. Kentin yüksek kesimlerinde kar yağışı hızlandı. Kar yağışının yoğunluğunu çarşamba gününe kadar bekleniyor.

Kar yağışının etkisini sürdürecek olması beklenen yağışlı havanın perşembe gününden itibaren sona ermesi bekleniyor.

Yurdumuzun genelinde görülen kar yağışı nedeniyle ulaşım ve eğitim de aksamalar olabiliyor.Özellikle kırsal kesimlerde bulunan vatandaşlar yoğun kar yağışı nedeniyle zor anlar geçiriyor.Bu durumda ilk akıllara gelen soru okulların tatil olup olmayacağı sorusu.

Ankara valisi konuyla ilgili bir açıklama yapar yapmaz makalemize ekleyeceğiz.Valilik yarın okulların Ankara genelinde tatil olmayacağı açıklamasını yaptı. Kar tatili bekleyen öğrenciler bu habere çok üzüldüler malesef başka kar yağışlarına sevgili öğrenciler 😊

Benzer Başlıklar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.